Vetëplagoset me armë zjarri një 30-vjeçar, ishte në gjendje të dehurVetëplagoset me armë zjarri një 30-vjeçar, ishte në gjendje të dehur

21:50 26/04/2021

Kavajë-Rreth orës 21:10, në Rrogozhinë, August Hoxha, 30 vjeç, dyshohet se në gjendje të dehur është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ai mësohet se është vetëplagosur me një pistoletë që e kishte pa leje.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./tvklan.alTë ngjashme