Video/ Aksident në Llogara – TV KLAN

Video/ Aksident në Llogara

Një aksident rrugor ka ndodhur në Llogara mëngjesin e sotëm. Qytetarët kanë denoncuar në rubrikën ‘Kallëzo’, se dy automjete tip “Benz” janë përfshirë në një aksident.

Bëhet fjalë vetëm për dëme të vogla materiale dhe fatmirësisht për një asnjë person të lënduar. Në vendngjarje shkuan uniformat blu. /tvklan.al

Kategori
KallezoTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*