Video/ Aksident në Llogara

Video/ Aksident në Llogara

10:08 19/08/2018

Një aksident rrugor ka ndodhur në Llogara mëngjesin e sotëm. Qytetarët kanë denoncuar në rubrikën 'Kallëzo', se dy automjete tip "Benz" janë përfshirë në një aksident.

Bëhet fjalë vetëm për dëme të vogla materiale dhe fatmirësisht për një asnjë person të lënduar. Në vendngjarje shkuan uniformat blu.

/tvklan.al

Të ngjashme
Kolegji Profesional
AKSHI