Një tjetër i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ishte edhe aktori me famë ndërkombëtare, Blerim Destani. Gjatë emisionit Destani rrëfeu se e ka nisur karrierën në aktrim që në moshën 12-vjeçare dhe se ëndrra e tij më e madhe ka qenë aktrimi.

Ç’do fëmijë ka një ëndërr, unë kur kam qenë i vogël kam luajtur teatër dhe që atëherë kam dashur të bëhem aktor. Filmin e parë e kam bërë kur kam qenë 12 vjeç dhe ëndrrën për aktrimin nuk e kam ndalur kurrë. Ata që kanë ëndrra është mirë t’i mbajnë”,

tha Destani.

/tvklan.al