Video/ Cigarja elektronike i shpërthen në xhep

Video/ Cigarja elektronike i shpërthen në xhep

14:03 29/08/2018

Kamerat e sigurisë brenda një dyqani në Kaliforni kanë kapur momentin dramatik kur një cigare elektronike shpërthen brenda në xhepin e një klienti.

[video width="640" height="360" mp4="https://tvklan.al/wp-content/uploads/2018/08/640x360_MP4_2961201390704347193.mp4"][/video]

Mohamad Abdihdy 24 vjeç, po kontrollonte një televizor që po blinte brenda një dyqani HDTV Outlet në Anaheim të shtunën kur ndodhi shpërthimi.

Pamjet treguan se ai po kontrollonte televizorin vetëm pak çaste para se xhepi i tij të merrte flakë, shkruan

Daily Mail

. Abdihdy u kap në kamera duke u përpjekur dëshpërimisht të largonte zjarrin ndërsa vrapoi në një tualet për të shuar flakët.

Ai tha për NBC se ndjeu një tronditje në xhep kur cigarja e tij elektronike filloi te digjej. 

“Me pak fjalë, ajo shpërtheu në xhepin tim”

, tha Abdihdy.

Për fat të mirë, plagët e shkaktuara nga zjarri nuk ishin të rënda dhe ai u trajtua në një farmaci pranë dyqanit të televizorëve./tvklan.al Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi