Video: Era Istrefi sjell “Prisoner”

Video: Era Istrefi sjell “Prisoner”

13:36 18/07/2018

Menjëherë pas përfundimit të Kupës së Botës, Era Istrefi ka vendosur që ta mbajë vëmendjen e publikut tek ajo. Kështu ka publikuar sot klipin e këngës “Prisoner” që do të thotë ‘e burgosur’ dhe ka të bëjë me ndjenjat e dashurisë.

Pjesë e klipit është dhe një djalë me ngjyrë, me të cilin supozohet se Era është e dashuruar. Kënga me muzikë dhe audio është publikuar në muajin Qershor.

Projekti ka tinguj reggae ndërsa xhirimet e klipit janë bërë në Xhamajka.

Klan Plus

Të ngjashme
UKT