Video/ Filmohet një objekt misterioz mbi qytet

Video/ Filmohet një objekt misterioz mbi qytet

19:26 04/06/2017

Një objekt me formë të çuditshme e me drita u kap mbi një kodër në Somerset, duke shkaktuar teori të shumta në internet se mund të bëhet fjalë për një anije aliene.

Dritat u kapën pranë Warminster, që njihet si “kryeqyteti britanik i UFO -ve”, pasi për më shumë se 40 vjet janë raportuar raste të shumta të shfaqjes së jashtëtokësorëve.

Ky objekt misterioz, i shtohet kështu listës së gjatë të formave dhe dritave të ndryshme të kapura në qiell dhe të raportuara nga banorët përgjatë dekadave të fundit.

Videoja në fjalë u regjistrua nga një banor zonës. Në të shfaqen drita të shumta që lëvizin në formë rrethi në qiell.

Mbetet e mister se për çfarë bëhet fjalë, megjithatë të apasionuarit pas teorive konspirative nuk kanë nguruar të thonë se është anije aliene./tvklan.al

Të ngjashme
UKT