Video-Foto/ Kjo është zjarrfikësja më seksi

Video-Foto/ Kjo është zjarrfikësja më seksi

18:47 24/08/2017

Plot 113 mijë ndjekës ka në Instagram Gunn Narten 30 vjeç. Ajo është nga Stavanger i Norvegjisë dhe është zjarrfikëse.

30-vjeçarja ka bërë për vete mijëra fansa duke ekspozuar format e saj të trupit. Fiziku i saj i shkëlqyer bën që ajo të marrë në një foto 9 mijë pëlqime. Ndërsa, komentuesit deklarojnë dashurinë e tyre për zjarrfikësen më seksi.

Gunn Narten i duhet që të stërvitet vazhdimisht për të përballuar punën e saj. Të luftojë me flakët, ajo thotë se nuk është diçka që e frikëson, ndërsa shton se kolegët e saj nuk fiksohen në bukurinë e jashtme të 30-vjeçares.

/tvklan.al

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori