Video| Ishte nisur drejt skenës, Elvana Gjatës i bie dera dhe gati sa nuk e vret


Video| Ishte nisur drejt skenës, Elvana Gjatës i bie dera dhe gati sa nuk e vret

10:09 04/08/2021

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata po korr një sukses mjaft të madh në muzikë, këngët e saj kthehen direkt në hit dhe është mjaft e pëlqyer si nga publiku shqiptar dhe jashtë kufijve. Ajo ka publikuar edhe albumin “Çelu”, ku u prit mjaft mirë dhe pati sukses.

Së fundmi Elvana ka qenë në një koncert dhe sapo ka hapur derën e dhomës ku qëndronte, për të shkuar në skenë, dera u shemb dhe u rrëzua në tokë, ku këngëtarja ka shpëtuar mirë dhe pa asnjë lëndim.

Ajo mbetet e habitur dhe këtë moment të filmuar e ka hedhur në rrjetet sociale, ku shkruan: Dera left the chat”.

Nuk e dimë nëse ky incident ka ndodhur vërtet apo ishte bërë me paramendim nga këngëtarja, por e rëndësishme është që ajo ka shpëtuar pa asnjë dëmtim të vogël. /tvklan.alTë ngjashme