Video/ Ja pamjet nga vendi ku ndodhi përplasja me armë

Video/ Ja pamjet nga vendi ku ndodhi përplasja me armë

21:02 03/08/2017 https://youtu.be/bxeAcJmcFFw

Një 24- vjeçar mbeti i plagosur në shpatull, si pasojë e shkëmbimit të zjarrit midis disa automjeteve, mbrëmjen e së enjtes në kryeqytet.

Tvklan.a

l sjell video nga vendi i ngjarjes ku grupe të armatosura shkëmbyen zjarr nga automjetet e tyre.

Si pasojë e këtij atentati mbeti i plagosur 24- vjeçari Lorenc Hoxha, i cili ishte në një nga makinat ku u shkëmbye zjarr.

Ai është transportuar me urgjencë në spital dhe po merr ndihmën mjekësore./tvklan.al

 

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT Doktori