Aktori Blerim Destani nuk është vetëm një aktor i talentuar, por edhe mjaft tërheqës. Komentet e pafundme të vajzave e vërtetojnë edhe më shumë këtë.

Po ashtu velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthjella e cila u bën të ftuarve “pyetje me spec” i ka kërkuar Destanit të heqë bluzën dhe të tregojë muskujt, por aktori ka refuzuar në mënyrë kategorike duke thënë se nuk e bën dot këtë veprim.

Shoqet e mia kur morën vesh se do jesh në “Xing” më kërkuan të heqësh bluzën dhe të tregosh muskujt

”, tha Kejvina.

/tvklan.al