Video: Merr flakë në ecje makina në autostradën Tiranë-Durrës

Video: Merr flakë në ecje makina në autostradën Tiranë-Durrës

09:40 10/07/2018

Një makinë është shkrumbuar nga flakët pasditen e së hënës në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi në kilometrin e 6-të të autostradës, në rrugën dytësore. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës sqarojnë se automjeti në fjalë ka marrë flakë në ecje, si pasojë e një shkëndije elektrike.

Siç mund të shihet në këto pamje të siguruara nga

tvklan.al

automjeti është përfshirë i tëri nga flakët, duke u djegur thuajse plotësisht. Në vendngjarje shkuan shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses që bënë të mundur shuarjen e flakëve. Fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.

/tvklan.al

Të ngjashme
Kolegji Profesional
AKSHI