Video | Mjeti bëhet nga mbrapa copë-copë, 3 makina përfshihen në aksident


Video | Mjeti bëhet nga mbrapa copë-copë, 3 makina përfshihen në aksident

10:29 01/08/2021

Një aksident ka ndodhur në Lezhë në vendin e quajtur “Ishull Lezhë”. Mësohet e pranë një karburanti janë përplasur tre automjete.

Nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të plota të saj.

Siç duket nga pamjet,  një prej mjeteve ka pësuar dëmtime të mëdha në pjesën e bagazhit. Po ashtu përplasja ka shkaktuar pak trafik në zonë./tvklan.al


Të ngjashme