Video/ Politikani më i vështirë për t’u intervistuar? Përgjigjen Çani e Vasili

Video/ Politikani më i vështirë për t’u intervistuar? Përgjigjen Çani e Vasili

17:15 21/09/2017

Ndërkohë që gatuanin në emisionin “Kush vjen për drekë”, gazetarët Arjan Çani dhe Eni Vasili nuk i kanë shpëtuar pyetjeve nga polika.

Moderatorja Arjola Shehu i pyeti për politikanin më të vështirë për t’u intervistuar. Gazetarët Vasili dhe Çani kanë qenë në një mendje dhe të dy kanë thënë emrin e kryeministrit Edi Rama.

Sipas Vasilit, Rama ka karakter ndryshe nga të tjerët, është arrogant dhe mezi pret të bësh një gabim.

“Unë jam dakort me Enin, Rama është i vështirë, por jo me çdo njeri ai sillet njëlloj. Eni është më afër politikës, nsërsa me mua ai ka një tjetër raport”

, tha Çani. /

tvklan.al

Të ngjashme
UKT