Jeta private e personazheve të showbizit ka ngjallur gjithnjë kuriozitet tek publiku.

Shefi i famshëm, Renato Mekolli ka qenë gjithmonë diskret në lidhje me romancat e tij dhe ndonëse është tejet i dashur për publikun.

Ai ishte sot i ftuar në studion “Rudina” nga ku pranoi se është i dashuruar, por nuk dha detaje lidhur me personin që ka në krahë.

“Rrallëherë më ndodh që të gatuaj në shtëpi, aty kam nevojë të më gatuajnë dhe të shijoj nga duart e njerëzve të tjerë. Unë jam i dashuruar, kam një person, kaloj mirë. Do ta prezantoj kur të vijë momenti”

, tha Mekolli.

/tvklan.al