Video/ Zbulohet e vërteta e “arrestimit” të koreografit Albi Nako

Posta

Video/ Zbulohet e vërteta e “arrestimit” të koreografit Albi Nako

21:55 16/06/2018

Lajmi për arrestimin e koreografit të tv Klan, Albi Nako pak ditë më parë bëri bujë në rrjetet sociale. Por sot përmes emisionit “Xing me Ermalin” është zbuluar se gjithçka ka qenë e sajuar.

Koreografi duket se ia ka dalë vërtetë të surprizojë të gjithë të pranishmit, por mbi të gjitha balerinën Alba Hoxha, pasi gjithçka ka ndodhur në ditëlindjen e saj.

Siç duket edhe nga video, pas performancës së trupës së baletit, “policët” futen dhe arrestojnë koreografin duke i lënë të pranishmit të gjithë të habitur.

Por vetëm pak sekonda më vonë ai është rikthyer me një tortë në dorë duke i uruar ditëlindjen balerinës Alba Hoxha.

/tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi