Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Sonte, nata finale e X Factor Albania

Spektakël dhe emocione premton nata finale e X Factor Albania në Tv Klan, sonte në orën 21:00. Të ftuar, surpriza, duete të 3 finalistëve me mentorët e tyre dhe një monolog nga Adi Krasta. Alban Skënderaj do të jetë i ftuari special i mbrëmjes. Njëri prej tyre do të jetë fituesi i X Factor. Kush […]