Video/Ai mund të shohë fatin e femrave, por me një kusht

Video/Ai mund të shohë fatin e femrave, por me një kusht

14:27 25/09/2016

Njerëzit kanë krijuar mënyra të ndryshme për të parashikuar të ardhmen, por teknika e këtij burri mund të konsiderohet pa frikë si më e çuditshmja.

Në një video të shkurtër të xhiruar diku në Kinë, thuhet se ky burrë në moshë po përpiqet që t’i lexojë fatin një gruaje dhe mënyra sesi ai e bën një gjë të tillë është duke i prekur asaj gjoksin.

Me një fytyrë serioze dhe i menduar, ky fallxhor është kthyer në personazhin e rrjeteve sociale, që nuk i kanë kursyer batutat.

Në Kinë ka mënyra të ndryshme për të lexuar të ardhmen, si leximi i dorës, i fytyrës, astrologjia, etj./tvklan.al

Të ngjashme
UKT