Vjehrri vret dhëndrin në mes të rrugës (video) – TV KLAN

Vjehrri vret dhëndrin në mes të rrugës (video)

Një krim i rëndë ka ndodhur ditën e hënë në Kağıthane të Stambollit, në Turqi. Cemil M. ka vrarë me pistoletë dhëndrin Mesut Toptaş poshtë shtëpisë, ku kishte shkuar për të folur me bashkëshorten, më të cilën ishte edhe në prag divorci si pasojë e mosmarrëveshjeve të shumta.

E gjithë ngjarja është filmuar sekondë pas sekonde nga kamerat e sigurisë në zonë. Toptaş shihet i drejtuar me kokë lart për tek shtëpia e vjehrrit ku ndodhej bashkëshortja e tij, ndërkohë që Cemil M. i afrohet me pistoletë në dorë dhe e qëllon.

Në vendngjarje mbërritën forcat e policisë, të cilat nisën hetimet dhe shpallën në kërkim autorin e krimit. /tvklan.al

Kategori
BotaTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*