Nis seriali i parë turk me vampirNis seriali i parë turk me vampir

12:19 06/04/2018

Do të nisë së shpejti transmetimin seriali i parë turk me vampir. “Hurriyet” raporton se tashmë është publikuar edhe trailleri i episodit të parë të serialit  “Yasamayanlar” që do të transmetohet në platformën Blu Tv.

 

Në rolet kryesore do të luajnë, Elcin Sangu (

Defne e serialit ‘Dashuri me Qira’

), Kerem Bursin, Birak Sokullu (

Petro i serialit 'Kurt Sejiti dhe Sura'

) dhe Selma Ergec (

Sulltanesha Hatice e serialit ‘Sulejmani i Madherishëm’

).

Seirali parashikohet të jetë vetëm 8-10 episode dhe shikohet si një sprovë e rëndësishme për kinemanë turke./tvklan.al


Të ngjashme