Vjeshta nis me kostume në dantellë

Posta

Vjeshta nis me kostume në dantellë

17:50 01/11/2019

Propozimet e fundit te stilisteve

Për vjeshtën, stilistët propozojnë të brendshme në dantellë, delikate dhe shumë seksi.

Prioritet duket feminliteti në modelet e prezantuara në pasarela, pasuruar më shumë fantazi të krijuara me lule të ndryshme.

Të kombinuara, trekëndësh apo fashë, të dizenjuar me shumë kujdes për të ndërthurur joshjen me elegancën, pa e tepruar me asnjërën prej tyre.

Femra këtë vit prezantohet më trasgresive, e veshur me kostum te zi, apo animalier, por nuk mungojnë edhe pikat apo ngjyrat.

Për një pamje më të kompletuar nuk mungojnë edhe pizhamet, ku dominon modeli kimono.

Tv Klan


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi