Vllaznia fiton në fushën e BylisitVllaznia fiton në fushën e Bylisit

16:11 20/01/2021

Vllaznia fitoi në fushën e Bylisit në takimin e javës së 15 të Superligës. Goli i Hoxhajt në fund vendosi suksesin e shkodranëve.

Diferenca me ndjekësin më të afërt mbetet 9 pikë. Teuta mundi po 1-0 Kastriotin. Kukësi u kthye te fitorja pas 6 javësh.

Skuadra e Hallaçit mundi me rezultatin 3-1 Apoloninë. Në barazimin 1-1 përfundoi takimi tjetër i luajtur sot mes Laçit dhe Skënderbeut.

Tv KlanTë ngjashme