Vrasja në Durrës| Pamje nga vendngjarja, kush është viktima me 2 identiteteVrasja në Durrës| Pamje nga vendngjarja, kush është viktima me 2 identitete

18:25 24/01/2021

Tvklan.al publikon pamjet nga vendi i ngjarjes ku ndodhi vrasja me armë zjarri në lagjen Nr.16 në Durrës.

Viktima është Jetmir Bregu 32 vjeç. Ndërkohë, nga burime policore mësohet se së fundmi 38-vjeçari e kishte ndërruar emrin në Ilir Kuçi. Ai u dërgua në spital pasi kishte mbetur i plagosur, por ndërroi jetë në urgjencë disa minuta më vonë.

Të njëjtat burime nga qyteti bregdetar bëjnë të ditur se viktima ka qenë person me precedent penal.

38-vjeçari u qëllua me breshëri arme sapo zbriti nga automjeti i tij.

Disa persona janë shoqëruar në komisariat të cilët kanë qenë të pranishëm në vendin e ngjarjes kur ka ndodhur krimi rreth orës 17:20. Ata po pyeten nëse kanë dijeni për rrethanat.

Nuk ka të dhëna rreth autorit/ëve të vrasjes. Policia ka ngritur disa pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës me qëllimin identifikimin dhe kapjen e autorëve.  /tvklan.al


Të ngjashme