“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 16 – TV KLAN

“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 16

Serial: 11.04.2019

Merve gjatë një feste poshtëron Burxhunë para gjithë të ftuarve.

Kompania e Serhan vazhdon të jetë në krizë.

Çfarë do të kërkojë Burxhu nga Mehmet?

Merve, Arzu dhe Pelin shkojnë të zgjedhin një dhuratë për Ojën.

Kjo e fundit ka përgatitur një darkë për ta.

Si do të shkojë mbremja mes 4 mikeshave?

 

Kategori
Vrasje të vogla
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione