“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 17 – TV KLAN

“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 17

Serial: 12.04.2019

Darka që Oja ka prgatitur për mikeshat e saj shkon ashtu siç ajo kishtë planifikuar duke i futur në sherr me njëra-tjetrën.

Arzu mëson që Pelin dhe Merve kanë qënë në dijeni të tradhëtisë së Mehmetit.

Merve përjashton Pelinin nga fondacioni që ajo drejton.

Serhan përballet me Ojën. Çfarë do të thuhet mes tyre?

Cili do të jetë plani i Pelinit për t’u hakmarrë kundër Merves?

Kategori
Vrasje të vogla
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione