“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 45 – TV KLAN

“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 45

Serial: 22.05.2019

Mehmet i rrëfen Tajlanit se vazhdon të ndjejë për Arzunë.

Në shkollë bie zjarr.

Nilaj dhe djali i Tajlan janë të mbuluar nga flakët.

Të gjithë prindërit mblidhen para shkollës të tmerruar.

A do të munden zjarrfikësit të shpëtojnë jetën e fëmijëve?

Kategori
Vrasje të vogla
1 Koment
 • aferdita
  23 Maj 2019 at 11:41
  Përgjigju

  skena ku me e pa ,ne shkoder skeni sinjal ka dy jave ,,,,ne neshkoder as mbishkoder as rrethina vec ne qender te qytetit ju shohin ,,,ose me internet , per qytetaret e thjeshte sbahet fjale me ju pa as ne digitalb tokesor as ne analog , sdi ca bani me ato frekuenca tu i nderru tash e pare , mbetem tu ble antena dhe njesoj , kanal kot

 • Përgjigju

  *

  *

  Emisione