“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 48 – TV KLAN

“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 48

Serial: 27.05.2019

Arzu dhe Mehmet sa vijnë dhe bëhen më të afert.

Pelin mbledh dy mikeshat e saj, Ojën dhe Arzunë dhe dalin të festojnë.

Merve nga ana tjetër ka organizuar një darkë me Zj.Tomris dhe Serhanin. Cili është qëllimi i kësaj darke?

Pelin, Oja dhe Arzu të dehura shkojn në shtëpinë e Merve…

Kategori
Vrasje të vogla
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione