“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 61 – TV KLAN

“VRASJE TE VOGLA” – EPISODI 61

Serial: 13.06.2019

Oja mëson nga Edip që Burxhu dhe Mehmet do të martohen.

A do të mundet ajo t’i tregojë të vërtetën Mehmetit mbi shtatzaninë e Burxhusë?

Për çfarë do të flasë Serhan me Ojën?

Të gjithë po bëhen gati për dasëm.

Gjithashtu dhe Arzu vendos të jetë e pranishme në dasmën e ish-bashkëshortit të saj…

 

Kategori
Vrasje të vogla
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione