“Vrasje te vogla” – Episodi 95

“Vrasje te vogla” – Episodi 95

19:30 30/07/2019

Pelin dhe Arzu bëjnë planë sëbasghku për të hequr qafe Mervenë dhe Burxhunë. Çfarë kanë menduar ato? Merve gjithashtu shkon të takojë Ojën dhe i kërkon ndihmë asaj për të hequr qafe Elifin. Cili do të jetë plani i kësaj të fundit? Të gjithë po bëhen gati për festen e shumëpritur…

Të ngjashme
UKT