“X5”, Gjiko dhe Melinda publikojnë këngën e re

“X5”, Gjiko dhe Melinda publikojnë këngën e re

18:20 30/08/2020

Kjo padyshim është vera e hiteve. Ashtu sikurse kishte paralajmëruar, Gjiko ka publikuar këngën e tij më të re. Bëhet fjalë për një bashkëpunim  me artisten Melinda Ademi.

View this post on Instagram

Gjiko ft Melinda – X5 // OUT NOW //

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Produksioni i tyre i përbashkët muzikor mban titullin “X5” dhe është publikuar në kanalin zyrtar YouTube.

Kënga është punuar nga RedBox, ndërsa klipi nga Entermedia. Këngën e re dyshja e kishte paralajmëruar para disa ditësh në rrjetet e tyre sociale. Projekti muzikor është shoqëruar edhe me një videoklip tejet intersant, ku bie në sy atmosfera verore dhe plot ngjyra./tvklan.al

Të ngjashme