Xhaxhai tenton të vrasë nipin 22-vjeçar


Xhaxhai tenton të vrasë nipin 22-vjeçar

11:17 12/09/2018

Autoritetet policore në Mirditë kanë mundur të parandalojnë një ngjarje, e cila mund të kishte përfunduar në tragjedi.

Kështu, sipas një njoftimi zyrtar të policisë, pas një konflikti për motive të dobëta, 59-vjeçarit Preng Teska, banues në Kurbin tentoi të vriste me pushkë nipin e tij 22-vjeçar, A.Teska.

Fatmirësisht, ndërhyrja në kohë e policisë bëri që gjithçka të mbyllej me kaq. Autoritetet arrestuan 59-vjeçarin, ndërsa sekuestruan pushkën dhe një karikator me 10 fishekë.

Shkaqet e konfliktit mes palëve mbeten të panjohura.

/tvklan.al

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi