XHENET – EPISODI 110 – TV KLAN

XHENET – EPISODI 110

Serial: 12.03.2019

Arzu i tregon Melisës rreth Xhihanit dhe qëllimeve të vërteta të tij.

Xhenet shkon të takojë Selimin por përballet me zemërimin e Nilgyn.

Çfarë do të ndodhë me Halilin?

Melisa është e vendosur të dorëzohet në polici.

A do të mund të rregullohet marrëdhënia mes Selimit dhe Xhenetit?

Kategori
Xhenet
0 Komente

Përgjigju

*

*