XHENET – EPISODI 18 – TV KLAN

XHENET – EPISODI 18

Serial: 02.11.2018

Orhan i tregon Melisës se Selim dashuron Xhenetin.

Për çfarë do të flasë Selim me babain e tij?

Xhenet është e shkatërruar pas lajmit që Ali ka ndërruar jetë.

Melisa me lot në sy i kërkon Orhanit të mos heqë dorë për të fituar dashurinë e Xhenetit. Çfarë do të planifikojnë ata?

Selim përgatit një surprizë të bukur për t’i kërkuar falje Xhenetit.

Një zënkë e fortë do të ndodhë mes Selimit dhe Orhanit.

Xhenet do të rrëmbehet me urdhër të Nilgyn…

Kategori
ProgrameSerialeXhenet
0 Komente

Përgjigju

*

*