XHENET – EPISODI 20 – TV KLAN

XHENET – EPISODI 20

Serial: 06.11.2018

Xhengiz i rrefen Arzusë sekretin më të madh të jetës së tij.

Xhenet arrin të arratiset. Arzu dhe Xhengiz arrijnë ta gjejnë atë dhe e çojnë në shtëpi.

Suna zbulon se Nilgyn ishte ajo që rrembeu Xhenetin.

Riza dhe Orhan flasin rreth ndjenjave që ky i fundit ka për Xhenetin.

Xhengiz debaton rëndë me Nilgynin duke i thënë se i vetmi përson që mund ta lëndojë Selimin është vetë ajo.

Melisa dhe Orhan tashmë do të bëjnë gjithçka për të shkatërruar lidhjen mes Xhenetit dhe Selimit…

Kategori
ProgrameSerialeXhenet
0 Komente

Përgjigju

*

*