XHENET – EPISODI 87 – TV KLAN

XHENET – EPISODI 87

Serial: 07.02.2019

Xhenet vazhdon të jetë e merzitur me Selimin.

Arzu shkon tek shtëpia e Xhenet t’i tregojë asaj gjithçka por se gjen aty.

Mukades sajon një plan që të bëjë të mundur që nënë e bijë të takohen.

Selim dhe Orhan do të përballen sërish me njëri-tjetrin.

A do të mundet Arzu t’i tregojë më në fund Xhenetit se ajo është nëna e saj?

Melisa bën një aksident…

Kategori
Xhenet
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione