Xhesika Berberi flet për anën e errët të modelingut


Xhesika Berberi flet për anën e errët të modelingut

23:09 02/06/2023

Xhesika Berberi është një nga modelet më të zonja që tashmë e ushtron profesionin e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në një intervistë për spektaklin “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, ylli i modës tregoi edhe për vështirësite e për anët e errëta të profesionit të saj.

“Është diçka e bukur, por s’është aq glamoroze sa mendojnë njerëzit. Është shumë e vështirë madje të jep një si lloj shtytje. Mua më ka dhënë një shtytje për të bërë biznesin. Sepse ke shumë sfida përpara dhe duhet të kesh një vlerësim shumë të madh për veten tënde, sepse rrezikon shëndetin mendor. Je gjithmonë në kompeticion me vajza të bukura dhe bëhet pak toksike.”   /tvklan.alTë ngjashme