XING ME ERMALIN – EMISIONI 32

XING ME ERMALIN – EMISIONI 32

23:45 13/05/2017

Të ftuar:

Seldi dhe Sinani

Damiano Agalliu

I ftuar këtë të shtunë në ekranin e Televizionit KLAN në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë i ftuar Damiano, një personazh publik pjesëmarrës në “Big Brother” një reality show i njohur në Shqipëri.

Në portale qarkullojnë fjalë se ka qenë Olti Curri ai i cili e ka favorizuar atë për hyrjen në shtëpi dhe këto thashetheme u përforcuan me publikimin e disa mesazheve komprometuese se banori i kishte bërë dhurata.

Ermal Mamaqi e pyet Damianon për lidhjen që ai ka patur brenda shtëpisë me Armelën, me të cilën ishte çift në lojë.

Kemi filluar nga zeroja sërish. Jemi bashkë. Atje brenda ishim në lojë jashtë janë vetëm ndjenjat. Nuk e di nëse në të ardhmen do të kemi diçka serioze me Armelën, shohim e bëjmë

“, ka rrëfyer Damiano.

Kur ai doli nga shtëpia shumë fansa të tij mbetën të zhgënjyer dhe thuhet se publikimi i mesazheve ishte një tradhti e kryer nga vetë miqtë e tij brenda.

Jo nuk besoj se më kanë bërë puç, as tradhti. Duhet të jemi të vetëdijshëm që përpara se të futesha edhe unë ashtu si të gjithë u kam treguar familjarëve dhe miqve të mi që kisha fituar një audicion dhe do isha diku

”, thotë Damiano.

Të ngjashme

Grupi

Kallezo