Zbulohet tradhtia e futbollistit të njohurZbulohet tradhtia e futbollistit të njohur

18:26 14/01/2020

Futbollisti i njohur i Arsenalit, Alexandre Lacazette, ka tradhtuar partneren e tij me një punonjëse që punon në një klub nate. Lidhja e tyre 2-vjeҫare, në fshehtësi të plotë, po përjetohet keq nga e dashura “publike” Manon Mogavero.

Francezi ka shpenzuar deri në 250.000 Paund për t’i blerë një Ferrari të dashurës që ka njohur në ‘pub’, por kjo e fundit është zhgënjyer nga 28-vjeҫari në momentin kur ai i ka treguar për një lidhje të fortë, të konsoliduar dhe disa vjeҫare me Manon.

Referuar “Daily Mail”, Lacazette komunikonte me të dashurën e pub-it edhe kur ishte me pushime me Manon.

Klan PlusTë ngjashme