Zef Bushati sherr me Gjelosh Nikollën (5 Dhjetor 1998)

Zef Bushati sherr me Gjelosh Nikollën (5 Dhjetor 1998)

15:52 05/12/1998

Shkelma dhe fyerje mes dy fraksioneve kundërshtare në gjirin e Partisë Demokristiane. Kjo ka ndodhur menjëherë pas kthimit të Bushatit ku grupi i Gjelosh Nikollës e ka akuzuar atë. Dy krahët janë përplasur me njëri tjetrin menjëherë pas konferencës që Zef Bushati ka dhënë sot ku sipas tyre pretendohet se Partia Demokratistiane çdo veprimtari të saj e ka kryer konfort statusit./tvklan.al
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi