Mbrëmja e së dielës tashmë është e spektaklit të argëtimit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën në Tv Klan edhe ky episod ka patur plot emocione, të qeshura pafund, por edhe lot në sytë e autores këtë herë.

Zaimina Vasjari ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën në Tv Klan.

Mbrëmjen e sotmë në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollca një nga të ftuarat ishte këngëtarja Semi Jaupaj.
Edhe këngëtari i njohur Irkenc Hyka i cili dhuroi nje larmishmëri emocionesh në këtë mbrëmje me Kanitën ishin dy të ftuarit e tjerë të ‘Zemër Luana’.