Zemërimi i Sena

Zemërimi i Sena

13:17 05/11/2018

Aktorja dhe modelja turke Dilan Çiçek raportohet se i ka dhënë fund lidhjes së saj 1-vjeçare me aktorin e mirënjohur Furkan Andiç. Hapin e parë pas ndarjes mësohet se e ka hedhur 23-vjeçarja, e cila luan rolin e Sena në serialin “Çukur” që transmetohet në “Klan Plus”.

Zemërimi i saj me ish-in duket se ka qenë tepër i madh, pasi pa kaluar një javë nga ndarja ka fshirë të gjitha fotot me Andiç në rrjetet sociale, teksa i ka bërë atij edhe “unfollow”. 28-vjeçari ndërkohë, deri më tani është treguar më i matur, teksa vazhdon t’i mbajë fotot me ish-të dashurën./tvklan.al

Të ngjashme
UKT