Zhvishen shoqërueset e nuses, foton e publikojnë në Facebook

Posta

Zhvishen shoqërueset e nuses, foton e publikojnë në Facebook

20:39 02/11/2019

Fotografia e disa shoqërueseve të nuses është bërë hit në rrjetet sociale, dhe kjo për faktin se ato kanë tejkaluar çdo limit. Disa e kanë konsideruar të pakuptimtë dhe të tjerë të turpshme.

Por këto vajza menduan të zhvisheshin dhe të tregonin fundshpinën e tyre në foton e përbashkët me nusen.

Vetëm njëra prej tyre dhe vetë nusja nuk ju bashkuan këtij veprimi të 4 shoqeve të tyre. Fotografia u publikua në Facebook dhe më pas në rrjetin tjetër social Reddit. Komentuesit vlerësuan gjestin e shoqërueses që veproi ndryshe nga të tjerat.

Kjo duhet të jetë një përvojë e tmerrshme”, ka thënë një komentues.

Kjo ka qenë idea e ndonjë të dehure”, ka thënë dikush tjetër.

Të tjerë komentues janë shprehur se ky ishte një veprim i çuditshëm dhe nuk do të kishin bërë asnjëherë diçka të tillë. /tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi