Zjarr masiv në Patos – TV KLAN

Zjarr masiv në Patos

Foto ilustrim

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre dhe ullishte në zonën e quajtur Rërëz, Patos.

Mësohet se zjarri po përhapet me shpejtësi për shkak të erës së fortë. Nga flakët rrezikohen seriozisht me dhjetëra rrënjë ullinj.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e zjarrfikësve të cilat po bëjnë të mundur fikjen e flakëve./tvklan.al

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*