ZONE E LIRE – EMISIONI 550ZONE E LIRE – EMISIONI 550

19:34 14/01/2017

EGLA HARXHI – Nudot e Egles dhe preferenca per femrat: Ja kauza qe mbroj

Intervista: “NJE SHPIRT I LIRE SI EGLA”

JEHONA SHAQIRI – Jehona vjen me ‘ku jam une e ku je ti’

Intervista: “JEHONA BAND”

ELTINA MINAROLLI – Eltina na uron ‘Gezuar Festat’ me kitare e album te ri

Intervista: “DHJETORI I ELTINES”

REZARTA HOXHAJ – Vjen Rezarta nga Vlora: Portat mos m’i mbyll

Intervista: “KUR TE FIKIN DEREN”

BESFORT IDRIZI

AKRIOMA SALIU

FLOR AGALLIU

GJERGJ MENA – Zbulohet ‘e verteta e Marias’ te Teatri i Kicos

Intervista: “PERRALLE NGA E KALUARA”

Intervista: “MEMORIES”

ANDI MURRA – Rikthehet Andi Murra me nje street Dance Special

SOTIR QIRJAQI – Cfare i ndodhi Sotirit, maratonomakut tone 70 vjecar?
Të ngjashme