ZONE E LIRE – EMISIONI 616

Emision: 25.05.2018

Të ftuar:

Lek Plepi,
Linda Morina – Lek Plepi & Linda Morina / Dy ‘perbindeshat’ thyejne rrjetin me nje duet

Marius Dervishi alias Zeberkovi,
Andi Zenelaj – Kjo video funny thyen rrjetin / Zebervoki e merr ‘Me terezi’
Intervista – “Me terezi”

Henri Cili
Politike / Perse Edi Rama del me tuta ne takim me popullin?
Pas Tahiri Gate, plas Fatmiri Gate / A e kap dot Rama nje mandat te trete?
Neser protesta e Opozites / A kemi ndonje te re?

Laert Vasili – Polemika / Perse u terbuan ‘patriotet’ nga Noti Sfakianakis ne Tirane?

Blendi Gonxhe,
Arjan Sukniqi – Amfiteatri te Liqeni i Tiranes hapet ne 30 maj. Falas apo me pagese?

Kostandin Pula – Autoroman / Kostandini sjell ne shqip Azouz Begag, ish ministrin e Shirakut

Dejvi Zeneli – bastarena.com ka nje lajm per ju

Sabri Fejzullahu,
Marsel Zadrima,
Frensi Zadrima,
Entela Zadrima,
Vanina Cala – Muzike / Magic 4 vijne me ‘Aisha Dashnia’
Intervista – “A isha dashnia?”
Intervista – ” Mixha Sabri”

Amarildo Ruci – Teknika e re / Amarildo Ruci ose piktori qe punon me gishta dhe thonj
Intervista – “Gishtat e Rucit”

Andi Shqalshi,
Roland Shqalshi,
Anastasia Spahi – Muzike / Hit Man & Rolla vijne me ‘Oj molle e kuqe’
Intervista – “Oj molle e kuqe”
Intervista – “Jepma mollen”

Bruno Pollogati – Revolt Klan / Bruno i thote ‘pritem pak’
Intervista – “Prit pak o Bruno”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione