ZONE E LIRE – EMISIONI 636 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 636

Emision: 16.11.2018

ILIR META – Politike / Presidenti sipas Ilir Metes!

ARJAN CURI dhe ERALD KAPRI – Debati / Si t’u duk Presidenti?

EMMANUELLE FAVIER – Panairi i librit / Kur dashurohen dy burrnesha shqiptare!

LORETA BERHAMI – Panairi i Librit / Pegi sjell ne shqip nobelistin Ishiguro!

KOSTANDIN PULA – Panairi i Librit / Kostandini rikthen ‘Hajdutet e bibliotekes’

SOTIR QIRJAQI – Maratona nr 148 / Sotir Qirjaqi mbyll 42 km ne Athine!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*