ZONE E LIRE – EMISIONI 638 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 638

Emision: 30.11.2018

Monika Kryemadhi – Mona e Metes apo Mona e LSI?

Arian Curi dhe Erald Kapri: Debati – Si tu duk Mona?

Sazan Guri – Debati: Unaza e re, kush ka te drejte?

Olsi Tatou – Trendi i fundit ne Tirane!

Teatri i Kicos – “Jashte deres” te pedonalja!

Petrit Vullkani – “Nga ke humbur”?

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*