ZONE E LIRE – EMISIONI 641 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 641

Emision: 21.12.2018

IVA ALIKO – Kalendari erotik 2019 / Ja dhurata e Ives!

GOLD AG -Me aktual se kurre / Kenge per Ushtrine e Kosoves!

TIRI – Risjell me muzike ‘Adrianen’ e Mitrush Kutelit!

Rikthehet Maria Aleksi ose doktoresha qe kendon!

ADRIATIK CAMI – Kick Boks / Neser ndeshje e forte ne Tirane!

ZEBERVOKI (marius dervishi) – Dhurata gazmore per Krishtlindje!

Rrevzhei Tola dhe endra per tu bere prokurore e pergjithshme!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*