ZONE E LIRE – EMISIONI 648 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 648

Emision: 15.02.2019

“E dashur vetja ime”, Eleni Kotaqi flet pasqyres!

Politike/ Neser protesta e opozites :Ja c’pritet te ndodhe?

“Kachinari”, me shume se Hard rock, me pak se metal!

Leoni dhe Ledio, dy mjeshtrat e spitalit Hygeia!

Muzike/ Nje kenge per Shen Valentin!

Silvi dhe Kelin kendojne “Hajde hopa hopa”!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*