ZONE E LIRE – EMISIONI 649 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 649

Emision: 22.02.2019

Andi Bejtja kunder djegies se mandateve nga opozita. Perse?

Djegia e mandateve: Kush fiton dhe kush humbet?

Ina Gjonci – Teater / ‘Leter nje femije qe nuk u lind kurre’!

Shendeti juaj / Probleme me syte? Ja zgjidhja!

Anna Jenifer dhe Luluja zhyten me ‘Shisha bar’!

Mistiku & Paniku ia plasin ‘Bang Bang’!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*