ZONE E LIRE – EMISIONI 652! – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 652!

Emision: 15.03.2019

Edi Paloka dhe Arjan Curi: Intervista Ruset e PD-së!

Dhuna ne sport, spitale, shtepi / Perse humanet kane kaq nevoje te rrahen?

Kliton Roci frymezohet nga protesta studentore!

Balet: Adela dhe Anxhelo kercejne “ne maje te gishtave”!

Muzike / Rikthehet Arjan Korkaj dhe kendon greqisht!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*